Op 25 september 2017 sluiten Tom Petty & The Heartbreakers hun Amerikaanse tournee af met een optreden in de Hollywood Bowl in Los Angeles. Het zou zijn allerlaatste show worden. Een week later, op 2 oktober, overlijdt Tom aan een hartstilstand.
Tom Petty vervlocht poëtische verhalen met stuwende americana, rootsrock en southern rock. Hij zong op een hele bijzondere manier over de gewone dingen in het leven! Hij speelde samen met grootheden als Bob Dylan, Roy Orbison, Stevie Nicks, George Harrison en Joe Cocker. Just to name a few! Met zijn eigen band verkocht hij wereldwijd meer dan tachtig miljoen albums. Het succes leverde de band in 1999 een ster op de beroemde Walk of Fame in Hollywood op. In 2002 werd hij opgenomen in de Amerikaanse Rock and Roll Hall of Fame.
Tom Petty is een inspiratiebron voor veel muzikanten gebleken. Een tribute aan deze heartland rocker ligt dan ook voor de hand. Onder de naam The Waiting spelen zes professionele en semiprofessionele muzikanten man’s beste werk; zijn grootste hits, onbekende pareltjes en albumtracks.
Of het nou met de Heartbreakers is, met The Traveling Wilburys of solo. Veertig jaar Tom Petty zal tijdens een ruim twee uur durende show de revue passeren.
Denk aan: Refugee, I won’t back down, Free fallin’, Mary Jane’s last dance, American girl, Handle with care, Don’t come around here no more, The waiting, Love is a long road, Into the great white open, Learning to fly, …..
Met eigen werk en tributes aan: Pink Floyd (The Pink Floyd Sound) R.E.M. (Men on the Moon)
Ook biedt The Waiting een bijzondere THEATERSHOW met ruim twee uur muziek, begeleid door fraaie visuals, mooie verhalen en anekdotes.
De muzikale nalatenschap van deze man is eindeloos en wordt vol passie en overgave gespeeld.
Een avond Tom Petty is een must voor de fans en fijnproevers. Wie minder bekend is met zijn muziek, herkent meer songs dan gedacht en begint gelijk mee te neurien.